český
keen 4 online
Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

Dodání a vracení

Vítejte v . Děkujeme našim přepravním politikám, abyste si mohli přečíst a vrátit trpělivost zpět.

Mezinárodní objednávky

Mezinárodní expresní službu používáme pro všechny mezinárodní dodávky. Jsme odpovědní za přepravu. Povolte 7-10 pracovních dnů od data odeslání. Nabízejí vám číslo sledování po vaší objednávce. Zpoždění může dojít až do března kvůli vysoké poptávce a vysokému zatížení poštovních a celních služeb v září. Ujistěte se, že nám dáte adresu a přepravu, nejsme odpovědní za opětovné odeslání zásilky, pokud jste jej poskytli.

Zrušení

Pokud chcete objednávku zrušit, musíte ji odeslat přímo. Zruší se storno poplatek ve výši 25%. Většina objednávek bude odeslána do 1-2 dnů od objednávky. Současně nelze objednávky zrušit online.

Obchodování off

Pokud nejste spokojeni s důvodem, jednou s nákupem nám objednávku objednáte a my Vám rádi pomůžeme vyměnit nebo vrátit výrobek.

Jakmile obdržíme svůj návrat, může trvat až sedm dní, než se vrátíte. A veškeré náklady spojené s výměnou zboží jsou odpovědností spotřebitele.

Výtěžek

V případě nepravděpodobné příčiny výrobní chyby jsme / opravili výrobek bez výměny. Zákazníkům

Chcete-li vrátit položku, zašlete nám prosím předem e-mail a zeptejte se proč. Další pokyny.

Výrobky musí být vráceny do 8 dnů od obdržení - neopotřebované a obsahovat veškeré originální obaly a štítky. Bude připsáno na zálohování / zpracování platby 25% DPH. Všechny náklady na dopravu za vrácené zboží jsou zodpovědností spotřebitele.

Náhrada bude provedena kreditní kartou nebo jinou platbou a lze ji zpracovat i poté, co jsme dostali vrácené zboží, číslo sledování.
Vítejte v našem obchodě!
Keen Chlapci - 
Copyright © 2017 www.zsvachkova941.cz. Powered by keen 4 online